ŞŞ
Soru Sahibi
11 Aralık 2019 14:28

Gece sorunu

İyi günler ben 42 yaşında evli iki çocuklu Bi bayanım. Benim sorunum gece altına kacırma daha doğrusu uykuda rüya esnasında bırakma. Psikolojik olduğu için bana yardım edebilir misiniz. Bide seans ücreti ne kadar. Ona göre işten izin alıp gelmek istiyorum. Teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Iyi günler şeyda hanım psikolojik kısmıyla çalışıp başarı sağladığim danışanlarım oldu aksi bi durum çıkmazsa size de yardımcı olabileceğimi umuyorum. Seans ücreti her seans için 200 tl dir. Rica ederim hoscakalin

15 Aralık 2019 19:42