GE
Soru Sahibi
3 Mart 2020 20:27

Gebe kalma ihtimali

Sevgilin kendi eline bosaldi ve bezle tamamen sildi sonra bana masturbasyon yapti hamilelik riski varmidir yok deyn lutfen

2 cevap
Cevaplar (2)
Dr. Selçuk Sarıkaya
Üroloji , Androloji

Yoktur...

4 Mart 2020 19:25
GE
Soru Sahibi

Adetimin yarin glmesi lazimdi bugun oldum kahverengi geldi ve az gldi suan gelmiyor ustune görme olabilirmi sizce iliskiden yirmi gun gecti

4 Mart 2020 21:36
Dr. Selçuk Sarıkaya
Üroloji , Androloji

Gebe kalma ihtimalinin olduğunu düşünmüyorum ama kesin sonuç için jinekolog ile görüşerek gebelik testi yaptırmanızı öneririm. Geçmiş olsun

6 Mart 2020 10:43