DF
Soru Sahibi
26 Şubat 2018 16:11

Evlilik sorunları

Merhaba doktor bey Ben 20 yaşındayım. İleridr evlenmek istiyorum . Fakat bazen evliliklerde sorunlar oluyor Bu sorunlar nerden çıkar sorunların altından kalkmak için evlilik ne ister kadın ne ister herhangi bir tafsiye edeceğiniz eğitici öğreteci kitap var mıdır

1 cevap
Cevaplar (1)

Değerli Furkan Hacı Bey, Aile, Evlilik ve Çift Sorunları özgüven sorunu, kişilerin kendileriyle barışık olmaması, iletişimsizlik, uyumsuzluk, gördüğü aile modeli, kişilik yapısı vb sorunlardan dolayı çıkabilir. Ama Çift olarak evlilik öncesi profesyonel yardım ve check up lar ile bu sorunlar aşılır. Daha fazla bilgi ve iletişim için bizimle telefonla iletişime geçebilirsiniz.

26 Şubat 2018 16:54