İS
Soru Sahibi
17 Ekim 2020 12:14

Evlenemiyorum

Büşra hanım bana acil yardım edin lütfen. Evlenemiyorum. Hep bir bahane buluyorum kendime uzaklasiyoru m. 33 yaşındayım hala bir ilişkim yok. Artık mutlu olmak istiyorum

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar. Öncelikle bu durum sizin için oldukça önemli. Tam da bu konuda sorun yaşamanız bir tesadüf değil, sizin hayatınızın örüntüsünden bir ipucudur. Çocukluk yaşantılarınız bu sorun adına oldukça önemlidir. Ve çözemediğiniz bu sorunun sizde mutlaka bir karşılığı vardır. Süreci analiz etmek adına sizi terapiye bekliyorum. Sağlıklı günler dilerim

17 Ekim 2020 21:05