EN
Soru Sahibi
2 Şubat 2024 18:54

Eşimle sürekli kavga ediyoruz tedavi olmak istiyoruz

Eşimde ergenlik dönemimden sonra travma sonrası insanlara karşı aşırı tahammülsüzlüğü var en ufak şeylere sinirleniyor bazen konuşurken böyle burnundan solarak birsey sorduğumda cevap veriyor kendine göre ben hep sorunluyum hep ben onun huzursuzluk sebebiymişim bununla ilgili uzman kişiden yardım almak istiyoruz yoksa ilişkimiz iyi yerlere gitmiyor

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Psk. Esra Sayın
Psikoloji , Aile Danışmanı (Psikolog)

Elbette dahili numaramdan arayıp soru sormuştum diye isminizi hatırlatırsanız planlama yapabiliriz. Görüşmek üzere

2 Şubat 2024 18:56