bm
Soru Sahibi
17 Ekim 2022 19:43

Es hastakigi

yıldır kanser hastası tedavisi devam ediyor ameliyat kemo gördü bu durum bende stress yapıyor değerli bir psikolog olarak bu durumdan fazla etkilenmemek için öneriniz yokmu hele es ölümünden sonra nasil bir tutum içinde olmasını onerirsiniz

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Kl. Psk. Soner Aydın
Klinik Psikolog , Psikoloji

Merhabalar Musa Bey Öncelikle çok geçmiş olsun. Durumu detaylı olarak bilmeden bir şey söylemek pek doğru olmayacaktır. O nedenden ötürü de şöyle davranın böyle yapın demek yanlış yönlendirme olacaktır.

17 Ekim 2022 20:00