MH
Soru Sahibi
2 Ekim 2023 13:45

Erken gebelik testleri doğru sonucu verir mi?

Meraba hocam ben erken gebelik testi qldım eczaneden sanırım ilk kullandığımda üzerina yani ucuna az idrar bulaştırdım en az 30 dk bekledim ama test benim paketten çıkardığım gibi bembeyaz duruyodu ekranı bende ayni testi bu sefer daha çok olucak şekilde idrar bulaştırdım anında tek çizgi çıktı bu şekilde aynı testi kullanmış olmam sonucu yanıltırmı hocam ilkinde hiç bir şey çıkmamıştı ekran bembeyazdı . Korkum var hocam bilgilendirin lütfen ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Murat Öztürk
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba idrar testlerinde yanılma payı vardır. Bi şüpheniz varsa kan tahlili vermenizi öneririm.

19 Ekim 2023 23:29