AA
Soru Sahibi
18 Eylül 2014 11:02

Epilepsi Krizleri

Hocam merhabalar Benim kardeşim 5 yaşından beri epilepsi krizi geçiriyor şu anda 19 yaşında. Luminal , Tegretol , Depakin , Epdantoin gibi ilaçları kullandı . Bunlardan bazıları başta iyi gelse de zamanla etkisini yitirdi ve kardeşim zamanla daha çok kriz geçirmeye başladı. En son kardeşime Keppra adlı ilaçtan verildi bu ilaç yan etki yaptı kardeşimi acile kaldırdık. Şu an bir gün içinde 6-7 kere kriz geçiriyor ve ayağa kalkamayacak hale geldi krizlerden dolayı. İlaçlara karşı inancımızı yitirmeye başladık . Epilepsinin ölümcül bir hastalık olmadığını biliyoruz fakat yinede çok korkuyoruz. Ne yapmamız gerekiyor lütfen yardımcı olun..

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Oğuz Bak
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) , Algoloji (Noroloji)

vps taktırın veya ameliyat olsun ! ... prof dr zeki gökçil e gidin mutlaka ankarada özel muayenehanesi var bu işin duayeni

18 Eylül 2014 11:05