cb
Soru Sahibi
21 Kasım 2019 21:25

Emdr uygun mu

Mihdiye hnm , kızımi psikiatra götürdüm. borderline olabilir dedi. 6 aydır gidiyoruz. Dürtüselligini azaltacak ilaclar verdi ama sorun çözülmedi. Hep üzgün , motivasyonsuz. aklına eseni yapan bir kız. Yaşı 19. üniversite sınavına hazırlanıyor. Ama odaklanamıyor. İyi değilim diyor. Yaşadığı kötü anıları , kaygıları var. Kendini değersiz hissetiği oluyor. Başarisız olmaktan korkuyor. Kontrolsüz yiyor. EMDR uygulamanın bir yararı olur mu

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar, en kısa zamanda bir psikologdan yardım almanızı öneririm ilaç tedavisiyle terapi desteklenebilir. Yaşadığınız şehirde EMDR uygulayan bir psikologla görüşmenizi önerebilirim fayda sağlayacaktır. İyi günler dilerim.

23 Kasım 2019 20:55