BT
Soru Sahibi
13 Mayıs 2019 18:00

Dis teli taktirmak istiyorum fiyat bikgisi de

Peki dis teli taktirmanin yas sınırı varmıdır bilgi verirseniz sevinirim .................. ...... ............................ ..

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Melike Cingöz
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

Dişeti ve kemik dokusu sağlıklı olduğu sürece, daimi dişlenmenin tamamlanmasını takiben Ortodontik sabit tedaviye başlanabilir. Fakat erişkinlerde, çene kemiklerini ilgilendiren ve yüz görünümünde ciddi problem yaratan bozukluklarda sabit Ortodontik tedavi ile çene cerrahi ameliyatları kombinasyonu gerekebilmektedir.Burada Hastanın yaşı ve problemin şiddeti tedavi süreci ve uygulamaları belirleyen en önemli etkendir.

9 Haziran 2019 13:01