KS
Soru Sahibi
26 Ekim 2020 21:24

Diş kırıklığı

Merhaba Hande hanım benim dişimin ucu kırıldı tamamen kırılmadı.Kırık dişim için uç kısmına ne yapılabilir hangi yöntem benim için daha sağlıklıdır...

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Hande Özçelebi
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

Merhaba, kirik hattının büyüklüğüne göre dolgu, porselen lamine veya kron kaplama gibi birçok tedavi yontemi mevcut. Doğru tedavi yönteminin belirlenebilmesi için bir Dis hekimine muayene olmanızı tavsiye ederim. İyi günler.

13 Kasım 2020 09:00