CO
Soru Sahibi
13 Mart 2021 20:58

Diş çekimi sonrası yorum

Hocam merhaba. Ben 20 yaşında erkeğim, bugün geçmeyen ağrı özellikle akşamları şiddetlenen ağrı üzerine sağ en arka üst dişimi çektirdim 2-3 doktora gözüktüm bu ana kadar hepsi farklı konuştu röntgenide gönderiyorum hocam, röntgende siyahlaşmış olan üst en arka dişi çektirdim başka ne yapmam gerekiyor? İyi günler hocam röntgen; https://hizliresim.com/q1Yg0o

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Erdem Hatunoğlu
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

Merhabalar, gecmis olsun öncelikle, sorunuzu okudum fakat malesef benim uzmanlık alanıma girmemektedir. Bir cerrahi danismaniz daha doğru olacaktır.

13 Mart 2021 21:04