ÖA
Soru Sahibi
14 Aralık 2020 20:32

Diş beyazlatma

Hocam iyi günler. Ben ofis tipi diş beyazlatma yaptırmak istiyorum ama köpek dişimin yanında keser dişim eğriydi ve o dişim küçültülüp üzerine zirkonyum diş yapıştırıldı. Sormak istediğim, bu zirkonyum diş, beyazlatma yöntemiyle diğer doğal dişler gibi beyazlar mı yoksa bu zirkonyum dişi diğer beyaslatılan dişlere uyumlu olması için tamamen yeniden yaptırmam mı gerekiyor?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar Anıl bey öncelikle sağlıklı günler dilerim. Zirkonyum dişler maalesef doğal dişler gibi beyazlamazlar. Ama dişleriniz mümkün olduğunca zirkonyum dilinizle uyumlu olacak şekilde beyazlatılır. Veya eğer ki renk uyumsuzluğu kaplama uyumsuzluğu sorunları varda kaplamanın da yenilenmesi tüm sorunu ortadan kaldırır. Mutlu sağlıklı günler Anıl bey.

14 Aralık 2020 21:47