EZ
Soru Sahibi
9 Kasım 2016 17:53

DİRENÇLİ EPİLEPSİ BEYİNDE LEZYON

Merhaba,Yeğenim İzmirde bir hastanede Epilepsi Eses tanısı ile 2 yıldır tedavi görmekte.Malesef dirençli epilepsi hastalığına hiç bir ilaç tedavi edemedi.Hergün daha kötüye gitmekte günlük atak sayısı 260 ı bulduğu oluyor.Pil için gün bekliyorduk ama yapılan pet de beyninin sol tarafında simetriğine göre artmış hipermetabolik fokal bir alan görüldü.O yüzden acil ameliyat öneriliyor.İzmir de bu ameliyatı yapacak bir doktor ismine ulaşamadık doktorumuz ankara yada istanbula yönlendiriyor ve ancak ambulansla.Emekli sandığı ile tedavi olabileceğimiz bize yardımcı olacak doktor ve hastane ihtiyacımız var acil yardım rica ederiz.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Atilla İlhan
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) , Algoloji (Noroloji)

Ankara Üniversitesi Beyin cerrahisi bölümü ile görüşün. Aslında İzmirdeki Dr unuz neden bu konuda size bir fikir vermemiş ya da ona sormadınız? en doğrusu bu olur.

14 Kasım 2016 08:16