AM
Soru Sahibi
23 Şubat 2021 12:44

Dilde yanma ve beyazlık

2 aydır aralıklarla dilimin üzeri beyaz oluyor ve dilimin ucunda yanma, kuruluk hissi oluyor. Sık sık boğazım şişiyor ve ağzım iltihaplanıyor 2 ayda 4 kere doktora gitmeme rağmen soğuk algınlığı enfeksiyon vs deniliyor. Bu durum beni hem rahatsız ediyor hem korkutuyor. Çenemin altında da ağırlık hissi oluyor bu yanma olunca. Bu durum günlük yaşantımı çok etkiliyor.

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Ertuğrul Kibar
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB , Odyoloji

Gırtlak reflüsü ile uyumlu bulgular var. Poliklinikte görmem ve tedavi uygulamam gerekir.

23 Şubat 2021 12:47
AM
Soru Sahibi

Ne yazık ki başka bir ilde bulunuyorum hocam cevabınız için çok teşekkür ederim gittiğim bir doktor 20 lik dişten kaynaklandığını söyledi dişimde ağrı yok ancak çektirmeyide deneyeceğim umarım geçer gerçekten çekilmeyecek düzeyde

28 Şubat 2021 01:54
Op. Dr. Ertuğrul Kibar
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB , Odyoloji

Muayeneye bekleriz

2 Mayıs 2021 08:50