tm
Soru Sahibi
16 Şubat 2017 16:44

dikkat dağınıklığı

merhaba hocam 13 yaşındaki oglum da dikkat dağınıklığı var özel okula gidiyor öğretmenlerimiz ders dinlemediğini söylüyor Çocuk Psikiyatrisine gittik ilaç kullanımına başlamamız gerektiğini söyledi çok kararsız kaldık bu ilaçların ileride bir zararı olurmu yardımlarınızı bekliyorum

1 cevap
Cevaplar (1)

Ayrıntılı değerlendirme yapmadan ne diyebiliriz ki? Çocuğu görüp ona göre karar vermek lazım. Çocuk psikiyatristi arkadaşımız da var gerekirse ona yönlendirir ortak karar veririz. Ofis numaram *** *** **

30 Mart 2017 10:55