HH
Soru Sahibi
19 Kasım 2020 01:34

Dikkat dağınıklığı yaşayan çocuğa davranış şekli

Merhaba, Ben 39 yaşında 10 ve 3 yaşında kız çocuk annesiyim büyük kızım da dikkat dağınıklığı ve hiper aktivite var kural tanıma konusunda ciddi sıkıntılar yaşıyorum ısrarla sorumluluk almak istemiyor 3 yıldır medikinet kullanıyor şuanki doz 40 mg ilaç aldığında daha durgun odaklanır halde ancak sosyal yönden de sorun yaşıyor çok hassas arkadaş edinmekte sorunu yok ancak devam ettirme de sorun var bir süre sonra dışlanıyor evde agfasif isyankar tavırları var her derdini bağırarak anlatıyor düşünceleri çoğunlukla negatif nasıl davranacağını şaşırıyorum çoğu zaman tavsiyenizi rica ediyorum

1 cevap
Cevaplar (1)

Hulya hanim merhaba, Ben malesef 15 yas uzeri ergen ve eriskin psikologlugu yapiyorum, evladinizi bir uzman psikologa goturmenizi tavsiye ederim. Sevgiler, Arzu Beyribey

19 Kasım 2020 16:46