DD
Soru Sahibi
27 Mayıs 2020 16:56

Dermoid kist

Hocam merhaba bir kaç ay önce yaklaşık 4.5, 5 cm civarında yumurtalık da dermoid kist teşhisi konuldu ameliyat olmam gerektiğini söylediler ameliyat olmaktan korkuyorum nasıl bu ameliyat zor bir ameliyatmıdır yumurtalıklarımı kaybedebilirmiyim

3 cevap
Cevaplar (3)
Prof. Dr. Osman Balcı
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba laparoskopi yani kapali ameliyat öneririm. Yumurtalık kaybı söz konusu olmaz. Daha büyüklerini bile ameliyat ettiğimiz oldu yumurtalıkları koruyarak yapıyoruz. Geçmiş olsun.

27 Mayıs 2020 17:00
DD
Soru Sahibi

Hocam bildiğim kadarıyla ameliyatlarınızı özel hastanede yapıyorsunuz bu ameliyat için bir fiyat vermeniz mümkün mü? Konya dışından gelicem yardımcı olurmusunuz.

28 Mayıs 2020 12:53
Prof. Dr. Osman Balcı
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Mail yada telefon numaranızı yazarsanız ayrıntıları yazarım.

28 Mayıs 2020 13:12
DD
Soru Sahibi

*** *** ** çok teşekkür ederim

29 Mayıs 2020 02:06
Prof. Dr. Osman Balcı
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Mailinize yazdım

30 Mayıs 2020 20:13