AM
Soru Sahibi
14 Aralık 2021 11:33

Adet bozuklugu

Hocam iyi günler ben üç kere tüp bebek için ilaç kullandım sag yumurtada kist olduğunu soyleddoktorlar sık sık bı ağrı nöbeti geçiriyorum son zamanlarda da ara da kan gelmeye başladı bana bilgi verebilir misiniz lütfen bu ciddiye alınacak bir durum mi yoksa ilaçlardan dolayı yaşadığım bir sorunum bu arada tüp bebek tedavisini buralı bir yılı geçti

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Osman Balcı
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Muayene etmediğim için yorum yapmam zor ama ciddi olmadığını düşünüyorum , doktorunuzun önerilerine uyunuz.

22 Aralık 2021 11:08