BE
Soru Sahibi
15 Şubat 2017 14:58

derin nefes alamıyorum

İyi Günler Ben yaklaşık 10 gündür derin nefes alma problemi yaşıyorum derin nefesimi tam derin çekemiyorum anca esneyerek alabiliyorum geceleri uyuyamaz oldum ve şu son 2 gündür balgam aşırı çogaldı ve kalbimde belimde bi sızı oluşmaya başladı yardımcı olurmusunuz lütfen

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Hüseyin Doruk
Dahiliye - İç Hastalıkları , Geriatri

Sayın Bayrak, ben Geriatri Uzmanıyım. Şikayetinizi bir Göğüs Hastalıkları uzmanına sorarsanız daha çok faydalanırsınız. Sağlıklı günler dilerim.

16 Şubat 2017 14:57