AB
Soru Sahibi
5 Ağustos 2020 12:47

Dengesizlik ve Kaygı hali

Hocam merhaba ben 23 yaşındayım pandemi sürecinde 3 4 ay evdeydim. Bu süreç sonunda bir sabah göz kararması ile uyandım başım dönüp düşecekmiş gibi oldum kalp çarpıntılarım çok fazlaydı. O günden beri baş dönmelerim geçmedi tüm testleri yaptırdım herhangi bir sorun çıkmadı. Bunlara ek olarak baş dönmelerim dengesizlik olarak seyrediyor. Sanki dışarıda yürürken her an dengemi kaybedicem korkusuyla dışarı çıkmaya korkar oldum. Sizce bunlar psikolojik kökenli olabilir mi tedavi gerektirir mi? Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Büşra hanım. Anlattıklarınız psikolojik kökenli ve düzenli bir destekle bunları atlatmaniz mümkün.

7 Ağustos 2020 15:35