GO
Soru Sahibi
31 Ocak 2018 22:38

Damaklığın ilk randevusunda damaklık takılırmı yoksa ilk çene ölçüsü alınıp sonramı damaklık takılır

Merhabalar hocam benim dişimdeki olan sikintilari yaptirdim diş teli için.diş taşı kanal tedavimi falan yaptirdim fakat yaptirdigim hastanede diş teli ve damaklık takılmiyormuş.beni damaklik ve tiş teli takilan hastahaneye sevk etti damaklık için ben o sevk edildiğim hastaneye gittigimde direkt damaklıgı takarlarmı bana yoksa damaklığın ölçüsü olup ilk cenemin ölçüsü alınıp ikinci gidişimdemi takılır ((bunları doktoruma sormayı unuttum ))SAĞOLUN HOCAM...(alttaki doktor bilgilerini yanlış doldurmuş olabilirim siz sadece soruma cevap verin yeter...

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar, İlk gittiğinizde dişlerinizin ölçüsü alınır ona göre ikinci gidişinizde ortodontik aparey yapılır. Eğer sabit tedavi yapılacaksa ilk gittiğiniz gün dişlerinize braketleri yapıştırırlar. Sağlıklı günler dilerim.

19 Şubat 2018 18:42