GH
Soru Sahibi
11 Kasım 2021 23:34

Çok acil pafa

Periyodik olarak üç haftada bir dört yaşındaki oğlumun ateşi çıkmakta bütün doktorlara götürdüm en sonunda ramatoloji Doktoru da gördü ve ateşlendiği zaman teşhis koyabileceğini belirtti gerçektende yapılan bütün tetkik ve testler gerekli teshiş için yeterli değilmidir illa ateşlendiği andamı teşhis konması gerekli

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Özgür Kasapçopur
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Romatolojisi

Merhaba, sizde yapılan tanısal yaklaşım doğru. Saygılarımla

12 Kasım 2021 04:10
GH
Soru Sahibi

Peki hocam herhangi bir tanı koyulmadı ne yapmamız gerekmekte çocuğun illa ateşlendiği andamı doktor muayenesindemi bu tanı konulması gerekli daha öncede yapılan tetkiklerle tanı koyulamaZmı malum İstanbul şartlarında uygun anda randevu bulmak çok zor ateşlendiği anda ben nasıl bir yol izlemem gerekli teşekkürler

17 Kasım 2021 14:06
Prof. Dr. Özgür Kasapçopur
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Romatolojisi

Merhaba, çocuğunuzu görmeden bu sorulara yanıt vermek mümkün değil. Saygılarımla

17 Kasım 2021 15:28