PM
Soru Sahibi
11 Ocak 2019 19:15

Çoçuk sağlığı konuşma bozukluğu

M pınar merhaba hocam 4 yaşında kızım var iki ay önceye kadar çok guzel ve anlaşılır konuşuyordu ama şuan çok kekelemeye hatta bogulmaya başladı neyapabiliriz yardımci olursanız çok seviniriz teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Cocugun konusmasini duzeltmeyin ancak dogru soylenisi surekli kullanin.O suya du desin siz surekli su deyin. Commensurate Zamanimiz oldugunu gosterin. Resim cizdirin nasal an latin. Tablet veya cep telefonundan uzak Turin.

11 Ocak 2019 21:06