tm
Soru Sahibi
21 Ağustos 2020 23:43

çocuk çok ilgisiz

merhaba hocam benim çocuk 2 yaşında erkek çocuk çok ilgisiz.çocuğa bakıyorum normal bir çocuk Duyuyor görüyor ama hep kendisi oynuyor bizimle hiç iletişimi yok ismini veriyoruz hiç bakmıyor baba geldi hiç bakmıyor bay bay et diyoruz hiç tepki yok kucakta hiç oturmuyor bırakın beni bişeylerle ilgileneyim. Ama insanlarla ilgilenmiyor.ondan bir yaş büyük kızım var bu onu ara sıra bizim haberimiz olmadan hırpalıyor bununla bir alakası olabilirmi. Sebebi nedir nasıl yardımcı olabilirsiniz acaba.Veya bize önereceğiniz bir tavsiyeniz varmı saygılarımla...

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Murat bey.Malesef 3 yaş altı çocuklarla çalışmıyoruz.Anlattiklariniz ışığında bir çocuk psikiyatri hekiminin görmesini tavsiye ederim.

22 Ağustos 2020 00:29