ŞK
Soru Sahibi
25 Kasım 2020 13:27

Çocuğumu gözümden ayıramıyorum

Hocam ben size bir şey danışacam. Çocuğum 5 aylık. Lohusa dönemini çok ağır geçirdim. Çocuğumu gözümün önünden ayıramıyorum. İlk aylarda doğal olduğunu düşünüyordum. Ancak ciddi anlamda kafayı yemekten korkuyorum. Hocam çocuğumu sürekli izliyor olmak anormal mi? Bulaşık yıkamaya bile gidemiyorum. Uyurken dahi onu izliyor, izleyemediğim zaman eşime saniye saniye izletiyorum. Eşimle evlilik hayatımız cok kötü bir noktada. Çocuğuma olan bu düşkünlüğümden kurtulamıyorum. Bu düşkünlük normal mi? Lütfen en kısa sürede bana yardım edin.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar, anladığım kadarıyla oldukça kontrollü ebebeyn rolünü üstlenmişsiniz, anlattıklarınızla birlikte huzursuzluklar yaşamanız oldukça normal. Ancak bu düşkünlük aşırı kontrolden kaynaklandığı için anormal bir durum. Terapilerle düzelmesi, daha sağlıklı bir kadın- anne- eş olmak mümkün. Ayrıntılı bilgiler için lütfen bana ulaşın, sağlıklı günler dilerim

27 Kasım 2020 12:07