AF
Soru Sahibi
26 Haziran 2022 22:16

Çocuğumda komut ve diyolog problemi

Hocam merhabalar 4 yaşındaki oglumuzu kursa verdik öğretmeni akranlarıyla birlikte oyun gibi vs calismalar yaptırıyor dinlemiyor yapmıyor başka şeylerle meşgul oluyor özel eğitim alması gerektiğini söyledi ne yapmalıyım lütfen yardımcı olurmusunuz teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, öncelikle nasıl ne üzerine bir kurs? Kursa başlamadan önce alıştırma süreci planlandı mı ve uygulandı mı, yapılan etkinliklere çocuğun hazırbulunuşluğu var mı, öğretmenin tutumu ne oluyor ? vs birçok sorunun cevaplanması gerekiyor. Ayrıca özel eğitimi hangi alanda hangi eksikliklerin dolayı alması gerekiyormuş? Bunların ayrıntılı görüşülüp çocuğun değerlendirilmesi gerekir. En yakın zamanda bir çocuk gelişim uzmanıyla görüşmenizi öneririm, gerekli görülürse özel eğitim alması için yönlendirme yapılır. Sevgiler.

27 Haziran 2022 21:48