ÖG
Soru Sahibi
6 Ekim 2020 16:02

Çikolata kisti laparoskopi sonrası hamilelik?

Iyi günler doktor bey . 1 ay önce laparoskopi ile çikolata kıstım alındı 6 cm. hamile kalmama engel oluyordu. Ayrıca histeroskopi de oldum aynı anda tüpler de ve rahimde sıkıntı yok . amh değerim 4.70 . hormonlar da sıkıntı yok . bu ay korunmayı birakicam. bu ameliyattan sonra hamile kalma sansi gerçekten artıyor mu ? ben hala hamile kalamicak gibi endişeliyim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ceyhun Ateş
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba, endişe etmeyin 5-6 ay içerisinde gebe kalma olasılığınız yüksektir.

14 Ekim 2020 10:48