DD
Soru Sahibi
21 Kasım 2021 01:31

BURUN DELİĞİ

Merhaba hocam.. randevu almayı düşünüyorum öncelikle benim burnumun bu delikleri aşırı büyük ve burnumun uç kısmı üçgen şeklinde aşırı beni rahsız ediyor küçütlmek ve yüzüme yakışır burun istiyorum yapıyor musunuz randevu alamazsam gelsem öğleden sonra bakıyor musunuz bir yorumda bakabilirim demişsiniz hocamm

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Serkan Çorakçı
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

şehir hastanesinden ayrıldım aralık sonu başka bir hastanede çalışmaya başlayacağım . instagram hesabımdan gerekil bilgilendirme yapılacak....

28 Kasım 2021 12:01