YG
Soru Sahibi
23 Ocak 2019 19:03

Burun ameliyatsız estetik

Burun ip askılama yöntemi Burnumun ucu kendiliğinden kalkık ve herhangi bir şekilde daha fazla kalkmasını istemem. Burnumda rahatsızlık duyduğum kısım ise kemerli oluşu. İp askılama yöntemi burun kemerim için uygun olur mu hocam kesinlikle burun ucumun değişmesini istemiyorum. Bu yöntem uygun değilse ne önerirsiniz? Şimdiden teşekkür ediyorum.

2 cevap
Cevaplar (2)
Uzm. Dr. Hakan Türkoğlu
Medikal Estetik Tıp Doktoru

Merhaba Burun yapinizi gormeden yorum yapamam Dolgu ile guzel sonuclar cikariyoruz ama illaki yapisini gormemiz lazim. Antalya yada denizlide iseniz ucretsiz on gorusmeye buyrun gelin degerlendirelim. Yada drhakanturkoglu@gmail.com adresine resminizi mail atabilirsiniz. Saygilarimla

23 Ocak 2019 22:28
YG
Soru Sahibi

Cevapladığınız için çok teşekkür ediyorum. Maalesef söylediğiniz illerde oturmuyorum. Açıkçası ip askı yöntemini merak ediyorum burda bir doktor ısrarla ip askıyı tavsiye ediyor ama ben internette herhangi bir örneğini göremedim. Burnuma uygun olup olmadığını söyleyebilirseniz çok memnun olurum. Bu yüzden mailinize fotoğraf yolluyorum. Tekrardan çok teşekkür ederim. Saygılar

24 Ocak 2019 12:16
Uzm. Dr. Hakan Türkoğlu
Medikal Estetik Tıp Doktoru

Merhaba burun yapiniz ortadan kemerli ip aski cok iyi sonuc vermez gibi gorunuyor. Sizde orta kemerin alınması daha iyi sonuc verecektir. Yani operasyon düşünün.

27 Ocak 2019 08:57