Be
Soru Sahibi
13 Kasım 2018 06:12

Borderline

Ankarada yaşıyorum tedavi olmak istiyorum. Borderline kişilik bozukluğu tedavisi şema terapiymiş. Profilinizde belirttiğiniz üzere siz yapıyormuşsunuz. Yardımcı olur musunuz?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar, uzun suredir siteye girmediğim icin sorunuzu şimdi gördüm, tabi ki birçok farklı terapi yaklaşımı var sema terapi ben uygulamıyorum siz de terapiye başladınız mi onu da bilemiyorum ama her uzmanın benimsediği farklı terapi yöntemleri vardır

18 Şubat 2019 16:09