TY
Soru Sahibi
14 Nisan 2023 13:02

Bilimsel açıdan imkansızmı.

Sayın hocam. Daha evvel sorduğum lakin net yanıt alamadığım bir soruyu izninizle tekrar sormak istiyorum -Bilime göre aşırı olmasa bile masturbasyonun fibromiyalji sendromu olan bazı kişilerde daha zararlı olması imkansızmıdır. Bugün bilimsel anlamda bunun imkansız olduğunu söyleyebileceğimiz bir çalışma bulunuyormu. Saygılar hocam...

2 cevap
Cevaplar (2)
Uzm. Dr. İlker Önder Ferah
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Yusuf bey her hastalık kişiye özel bulgular içerir ve hastalığınızı artıran etkenler varsa bununla ilgili herhangi bir perhiz gerekecek olursa bu soruyla ilgili psikiyatri hekimine gitmelisiniz ...

17 Nisan 2023 03:42
TY
Soru Sahibi

Sayın hocam Psikiyatriyi önermenizin nedeni perhiz için cinsel isteği azaltacak olan ilaçlar ve öneriler almammı?

22 Nisan 2023 22:31
Uzm. Dr. İlker Önder Ferah
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Bunun gerçek bir sorun olup olmadığı kişiye göre değişir , bu durum sizde sıkıntı yaratıyor mu bunu psikiyatri hekimi ile yüz yüze görüşmeniz gerekiyor .

12 Haziran 2023 06:18