MZ
Soru Sahibi
25 Temmuz 2019 21:05

Bilgi alma

Merhaba madde bagimliligiyla ilgili tedavi uyguluyor musunuz?Eger uygulaniyorsa tedavileriniz hakkinda bilgi alabilir miyim?tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)
Biyolog Duru Hakan Karabacak
Biyolog , Nörofizyoloji

Evet tedavi edilebilir bir durum. Buradaki en önemli nokta bırakacak kişinin istemesi lazım ailesinin çevresinin değil. Bırakacak kişi istediğinde dediğimiz her şeyi yapıyor ve istediğimiz sonucu alabiliyoruz. Bilgisayar ortamında beyin dalgalarının düzenlenmesini sağlayan yurt dışına bağlı programları kullanıyoruz. Beyin dalgaları düzeldikçe kişinin duyguları düşünce sistemi yoluna giriyor. Sağlıklı ve dinginleşen rahatlayan zihin bağımlılığı değil özgürlüğü seçiyor deneyimlerimiz mevcuttur. Daha ayrıntılı bilgilendirmek isteriz ofisimize bekleriz *** *** ** 46 arayıp randevu alabilirsiniz görüşme için. Alfa dalgası sevgi huzur güven dalgasıdır. Alfanız bol olsun

28 Temmuz 2019 00:30