Çİ
Soru Sahibi
26 Nisan 2020 15:36

Beyin emarı

Mrh hocam oglum 1 ay küvezde kaldı emar çektirdik sonuç verteks düzeyinde her iki temporal düzeyinde ekstraserebral bos mesafesinde hafif artış serebral atrofi açısından klinikte degerlendirmesi önerilir yazıyı ne demek ne olur cvp verirmisiniz endişeliyiz çok

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun. İlknur hanım ben Genel Cerrahi Uzmanıyım. Bu konuda doğru bilgiyi bir Nörolog'dan alabilirsiniz.

3 Mayıs 2020 17:35