ae
Soru Sahibi
3 Eylül 2016 18:52

benler ve tedavisi

yüzdeki benler icin düzenli olarak ananas sürmek faydalı olur mu ve geçirir mi benler için bitkisel tedavi nasıl yapılır

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Özgül Akdemir Erdem
Medikal Estetik Tıp Doktoru

Merhabalar Eylem Hanım Öncelikle ilginizden dolayı teşekkür ediyorum Öncelikle benlerinizin uzman bir hekim tarafından iyi huylu olup olmadığı konusunda değerlendirilmesi gerekir Bilinçsizce yapılan bitkisel de olsa tahriş edici uygulamalardan sakınmanızda fayda var O yüzden bir dermatoloji uzmanına muayene olmanızı öneririm Sağlıklı güzel günler dilerim

6 Eylül 2016 14:20