PS
Soru Sahibi
22 Temmuz 2014 09:43

Başta ağrı

Hocam merhaba.İki yıl devam eden sol alt kafa bölümünde batıcı yanıcı ciddi rahatsızlık veren ağrım var. Öncesinde enseden gelen elektrik çarpması gibi bir kaç saniye süren ağrı oluyordu. B vitamin iğneleriyle geçti. Şu anki ağrım sol gözümede vuruyor ve sık sık ani acıyla kanlanma olyor. Kulağımada vuruyor. sanki kulağımda dolgunluk var gibi. Tüm film ve tetkikler yapıldı. Göz, kulak temiz. Beyin emr.sinire bası rapor edilmiş. nöropatik ağrı kesicileri altı ay kullandım. Tekrar başladı. Kulağımda kalp sesi duyuyorum. Bu ilacı kullandığım sürece geçiyor. Bir stres, heyecanla benim sesimi bastıran bir sesle ortaya çıkıyor. Tek bir bölgeden bu kadar şikayetle geçinilecek gibi değil hocam görüşlerinize tavsiyelerinize ihtiyacım var.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Oğuz Bak
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) , Algoloji (Noroloji)

migren

22 Temmuz 2014 09:44