ÜY
Soru Sahibi
5 Nisan 2019 11:44

Başa ani giren şimşek

Merhaba hocam.. benim şikayetim Salı aksami başladı kafamın sağ arkasına birden bıçak saplanır gibi sancı tarzı batma geliyo saniyelik süruyo geri gidiyo gun icersinde ara ara oluyo bu hocam neden olur korkulacak bir şeymidir ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Atilla İlhan
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) , Algoloji (Noroloji)

Merhaba Sadece yazdıklarınızla tanı koymak mümkün olmaz. Ama yeni başlangıçlı ve bölgesel ağrılar bizim için daima önemlidi. Mutlaka muayene edip araştırmayı hak eder. Geçmiş olsun.

5 Nisan 2019 12:26