KB
Soru Sahibi
16 Temmuz 2021 00:23

Bakar mısınız lütfen

Hocam 11-12 yaşıma dair bir olay var cinsel oyun oynadık küçük 2 çocuğa birbirlerine dokunmalarini söyledik kendimi iğrenç hissediyorum o zamanlar cinselliği bilen her şeyi bilen bir çocuk böyle bir şey yaptıysa sapkın mıdır suçlu mudur ve iğrenç biri midir yoksa meraktan midir ve kafaya takılmaması mi gerekir Son bir şey sorucam hocam bunla ilgili bir şey düşündüm ben o küçük cocuklara birbirlerine dokunmalarini söylediğimde altlarında sadece iç çamaşırı varsa ve bu şekilde birbirlerinin cinsel organlarına dokundularsa ya tenine değdilerse bu durumda ben sapkın mı oldum ve onları taciz etmiş mi oldum

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Selcen Esenyel
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Bu olaylar tek başına anlamlı değil. Kendinizle ilgili bir problem varsa psikiyatriye başvurun geçmiş olsun

5 Eylül 2021 08:28