TT
Soru Sahibi
11 Nisan 2020 23:38

Bacakta Ağrı ve kısalma

Merhabalar hocam.Babam 43 yaşında 9 aydır bir bacak ve kalçasın da bir ağrı vardı.5 doktor gördü en sonunda bir doktorumuz kasıgından kortizon verdi ve ilaç kullandı.2 ay ağrı yoktu gayet iyiydi.Dün sabah kalktı,vucudun da bi yamukluk vardı.sol bacak sağ bacağa göre kısaydı 2-3 cm.ve duruşunda da bozukluk var.sola doğru yatıyor biraz vücudu.5 doktor gezdi,ortopedist hepsi.En son bir beyin cerrahına gidiceğiz ? Sizce nedir bu durum ? Şimdiden Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Fzt. Mert Tokmak
Fizyoterapi , Kayropraktist

Merhabalar ağrı ve uyuşmaların bir çok sebebi olabilir bunlardan en yaygın görününeni disk herniasyonları (fıtıklar)dır 9ay ara ara devam eden bir Ağrı mevcut ise ve eğer bu disk kaynaklıysa bu dermatom üzerinde ki kaslarada olumsuz etkileri olacaktır kısa süre içerisinde bir beyin sinir cerrahına gitmenizi tavsiye ederim geçmiş olsun

13 Nisan 2020 12:29