26 Temmuz 2020 22:58

Astım ile ilgili Bilgi almak istiyorum

Merhaba doktor hanım ben astım hastası yim sybicort kullanıyorum ben 11 Mart'ta İstanbul'da da aşı tedavisi ne başlandı toz ve rutubet alerjim çıktı ama maalesef doktor um u kaybettim ve şuan tedavim kaldı yarım siz aşı tedavisi uyguluyor musunuz ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Dane Ediger
Göğüs Hastalıkları , İmmünoloji ve Alerji Hastalıkları (Göğüs Hastalıkları)

Evet aşı Tedavisi uyguluyorum. Benden Online randevu alabilirsiniz . Aşı durumunuz ve nasıl devam edebileceğinizi de değerlendiririz.

31 Temmuz 2020 08:49