ÇN
Soru Sahibi
20 Ağustos 2023 19:56

Alt ıslatma problemi

20 yaş kadın hasta. Alt ıslatma problemi (organik sebep yok) Borderline kişilik bozukluğu Dehb + yeme içme bozukluğu+ kaygı problemleri+ Öfke ve dürtüsel davranış+ conserta kullanımı mevcut Alanınıza girer mi? Daha önce çalıştınız mı Teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

Evet Nur Hn. bahsetmiş olduğunuz başlıklar, 30 yıllık meslek hayatımda yoğun olarak çalıştığım alanlardır. Daha detaylı bilgi almak için dilediğiniz zaman bana telefon ile ulaşabilirsiniz.

21 Ocak 2024 15:07