GU
Soru Sahibi
27 Mart 2020 23:12

Alt çene geriliği

Merhabalar. 16 yaşındayım ve alt çene geriliğim ve buna bağlı olarak özellikle alt dişlerimde diziliş bozuklukları var. Fakülteden sıra aldım fakat anladığım kadarıyla sadece bu tedavide dişlerimle ilgili düzenleme yapılacak. Çene geriliğimle ilgili olarak ameliyatla ya da ameliyatsız nasıl bir tedavisi olabilir? Şeffaf plak tarzı alternatif tedaviler uygulanabilir mi? Ameliyatsız tedavi yapılırsa nasıl bir faydası olur, olmazsa nasıl olur? Gerilik anlamında ne çok az ne çok fazla diyebilirim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dt. Rabia Aksakal
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

merhaba, muayane etmeden net bir cevap vermek mümkün değil. Covid salgını nedeniyle kapalıyız. Daha sonra bizimle iletişime geçereniz ücretsiz muayanemizden yararlanabilirsiniz.

3 Nisan 2020 14:54