UM
Soru Sahibi
3 Haziran 2021 22:03

Akciğer ağrısı

Merhaba hocam eşim geçen mart ayında covit geçirdi 25gun hastanede yattı 5 gün yoğun bakımda yaşi 35 sigara ağzına dahi sürmedi.1 yıl 2 ay oldu Ama hala ciğeri ağrıyo bt çekildi bişey çıkmamıştı geçen mayis temizdi. Az üşüyünce hemen sızlama yapıyor hocam ne yapmalıyız acaba

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Levent Kart
Göğüs Hastalıkları , Yoğun Bakım (Göğüs Hastalıkları ve Yoğun Bakım )

ağrılar bazen devam edebiliyor tomografi ve kan testleri normalse bir şey yapmaya gerek yok

7 Haziran 2021 12:29