ÜY
Soru Sahibi
13 Ağustos 2021 15:24

Ağır boyut mu

Hocam bende cinsel takıntılar var bir de OKB teşhisim var Bu takıntılardan önceki bir zamanda şöyle bir şey yapıyordum bazı erkekler kızlara cinsel fotoğraflar atıyor ben de bu duruma sinir oluyorum o yüzden kızlarla konuşurken cinsel anlamı olmayan bir şey atıyordum başta cinsel bir şey diye düşünsünler sonradan açınca öyle olmadığını görsünler sasirsinlar ve aa sapık olmayan biriyle konuşuyorum desinler istiyordum şimdi de bu konuyu kafaya taktım ben anormal miyim sorunlu biri miyim diye düşünüyorum ve bunu düşünerek ben birilerini onları taciz ettim sansın ister miydim o zaman taciz de edebilir mıydım diyorum Sizce bende düşünce bozukluğu olabilir mi? Bendeki OKB ağır boyutta olabilir mi?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar OKB üzerine konuşmak için daha detaylı konuşmalıyız. Ancak OKB nin ağır boyutta olması demek günlük hayatınızı sekteye uğratacak şekilde takıntılarınızın olması ve bunları yapmaktan kendinizi alıkoyamıyor olmanız gerekiyor diyebiliriz genel olarak. Bu sebeple detaylı bir şekilde konuşmak daha doğru yardımcı olmam için önemli. Ancak belli ki bu durum sizi rahatsız ediyor dolayısıyla terapinin size iyi geleceğini ve bu konuları konuşmanın, kafanızdaki soru işaretlerinden arınmanın veya gerekliyse tedaviye başlamanın sizin iyi hissetmenizi ilk adımları olduğunu söyleyebiliriz. Dilerseniz online seans ile başlayarak tam ihtiyacınız olan yardımı planlayabiliriz. Sevgiler

14 Ağustos 2021 09:11