GM
Soru Sahibi
21 Haziran 2021 21:11

Afezi ve yutkunma hastalığı

İyi akşamlar hocam annem 66 yaşında afezi teşhisi konuldu konuşamıyor ve yutamiyor sadece virbaa ile besleniyorum bir takım terapiler olduğunu ve bu şekilde hastalarda iyileşme oluyormuş hastami size getirmek istiyorum ama yerinizi bilmiyorum acaba hastamız duzelebilirmi

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar. yutma terapilerinde etkili sonuçlar alınıyor. özellikle elektro (VitalStim) terapide bu daha belirgindir. iyi akşamlar

22 Haziran 2021 00:11