ÇE
Soru Sahibi
31 Aralık 2020 18:17

Adli tıp ve suçlar

Merhaba hocam, size sormak istediğim bir konu var. Ama burada karakter fazla geldiği için sığmıyor. Bir mail adresiniz var mı size ulaşabileceğim veya buradan mesajlar kısmından rica etsem bana özelden dönüş yapabilir misiniz? Konu cinsel suçlarla ilgili ve sanırım adli tıpın ilgi alanına giriyor. Bir kadın olarak gerçekten bilgilenmeye ihtiyacım var ve yanıt verirseniz çok sevineceğim.

2 cevap
Cevaplar (2)

Sayın Çiçek; yasarbilge@hotmail.com Saygı ve sevgi ile.

31 Aralık 2020 19:26
ÇE
Soru Sahibi

Hocam tekrardan merhaba. Mail adresiniz site tarafından gizlendiği için görünmüyor fakat google üzerinden hem akademik hem de kişisel adresinize ulaştım ve eğer hatalı mail adresi değilse kişisel mail adresinize yazacağım. Tekrardan çok teşekkürler efendim. Mutlu yıllar.

1 Ocak 2021 01:55

saygı ile

4 Ocak 2021 13:26