BC
Soru Sahibi
17 Nisan 2021 13:57

Adli tıp raporu degerlendirmesi

Hocam merhaba daha once size yazmistim esimle boşanma asamasindayiz cinsel birleşme olmadi diye mahkeme adli tipa sevketti. Esimin adli tıp raporu sonuclandı. İçeriğinde celiskili hususlar olmasina ragmen raporun sonuc kisminda cinsel birlesmeye engel psikolojik ve fiziksel acidan bi sorun olmadığı yaziyo. Avukatim bu duruma itiraz dilekcesi yazdi. Baska neler yapilabilir. Raporu size atabilmem icin bi mail adresiniz var mı

1 cevap
Cevaplar (1)

Sayın Batuk; Cinsellik isteğe bağlıdır. Bunun istekli olup olmayacağını doktor bilemez ve yazamaz. Hukuken hakim kabul veya red eder. Yazdığınız sorun hukuki değerlendirme ile ilgilidir. Saygı ve sevgi ile

21 Nisan 2021 09:52