KE
Soru Sahibi
5 Aralık 2021 19:02

Adını koyamadim

Bianda tüm vücut titremesi,kalbimin azından çıkacak gibi çarpması,bayılma hissi,bulanık görme..anlamlandiramdigim biseyler yaşıyorum ve bu beni çok rahatsız ediyo.yardimci olur musunuz

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Psk. Dan. Caner Öztopcu
Psikolojik Danışman

merhaba bahsettiğiniz semptomlar kaygı bozukluğuna benzemektedir kaygı üzerine bir araştırma yapabilir ve bu konuda gerekli bilgilere ulaşarak sürecinizi aydınlatabilirsiniz. baş etme konusunda zorluk yaşıyorsanız uzman desteği öneririm

15 Aralık 2021 03:22