SE
Soru Sahibi
17 Ekim 2017 20:01

Adet öncesi kahverengi kan geldi

Merhaba benim adet günün hic aksamazdı ancak bu ay ve geçen ay normalden farkli zamanlarda oldu bu ay normalden 2 hafta önce oldu ve akintim kahverengi afedersiniz tuvalet esnasında kan gelmesine rağmen normalde kahverengi koyu alıntı geliyo 1 hafta boyunca ilk defa başına geldi doktora randevu aldım ancak 1 hafta daha var bu arada bekarim çok endişeleniyorum bana yardımcı olabilirmisiniz

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Kadir Yaman
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

Önemli bir sorun değildir büyük ihtimalle, ilaç tedavisi yeterli gelir

20 Ekim 2017 05:27