BM
Soru Sahibi
15 Eylül 2020 01:04

AcomAnevrizma

Merhaba; ACOM DÜZEYİNDE EMBOLİZE ANEVRİZMA İMAJI İZLENMİŞ OLUP NÜKS-REZİDU LEHİNE ANLAMLI BULGU İZLENMEDİ. Anlamlı kelimesi teknik bir terim olarak Cümle bütünlüğünü sağlamak amaçlı ile mi ? yoksa, birşey var ama ,anlam ihtiva etmiyor anlamında mı pek anlayamadığım için yardımcı olursanız sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Özenç Minareci
Radyoloji , Nöroradyoloji

Mine Hanım, Bu rapor, sizden bu incelemeyi isteyen doktora hitaben yazılmıştır. Açıklamasını, kendi doktorunuza sorunuz.

16 Eylül 2020 12:27